Ny medlemsfordel: Bankavtale og lav boliglånsrente

Vi har gjort det for deg: Fremforhandlet en gunstig bankavtale på vegne av deg som er medlem av Lederne.

Tekst
Redaksjonen
Foto
Danske Bank/Håkon Holo Dagestad
Sist oppdatert

Lederne starter nyåret med en gladsak til våre medlemmer; vi har inngått avtale med Danske Bank. Denne kollektive avtalen sikrer medlemmene god boliglån- og sparerente, samt helhetlig økonomisk rådgivning. Du kan være trygge på at du til enhver tid har blant markedets beste bankbetingelser.

Her kan du enkelt søke om å bli kunde hos Danske Bank og få tilgang til Ledernefordelen.

Her ser du forbundsleder i Lederne - Audun Ingvartsen
Forbundsleder Audun Ingvartsen.

– Vi er stolte av denne kollektive avtalen med Danske Bank. Den sikrer våre medlemmer gode økonomiske fordeler. Danske Bank gleder seg til å ta imot dere og forventer stor pågang. Jeg er trygg på at alle i Lederne blir tatt godt imot. Jeg har selv byttet bank til Danske Bank og er strålende fornøyd med både vilkår og service. Alle fra Lederne får skreddersydde banktilbud som passer våre liv. Bli kunde du også, oppfordrer forbundsleder Audun Ingvartsen sine medlemmer.