Kontakt oss

Generelle henvendelser: Tlf. 22 54 51 50 eller e-post post@lederne.no.

Se nedenfor for kontaktdetaljer vedr. spesifikke henvendelser.


Bli medlem

Region / Olje og gass – politiske verv

Regionkontor Stavanger

Besøksadresse

Breibakken 14, 4012 Stavanger

Administrativ kontakt

22 54 51 50

post@lederne.no

Sentralstyremedlemmer

Per Helge Ødegård

416 80 114

phod@equinor.com

Vara: Terje Herland

916 49 949

heher@equinor.com

Regionutvalget

Leder for Teknikere

Per Helge Ødegård

416 80 114

phod@equinor.com

Leder for Ledende personell

Hallstein Tonning

952 12 609

hto@equinor.com

Leder for Entreprenører

Cato Prytz

917 78 890

cato.prytz@akersolutions.com

Utvalgsmedlem

Finn Kydland

900 42 651

finn.kydland@beerenberg.com

Utvalgsmedlem

Anita Christensen

930 91 051

anitapiachr@hotmail.com

Unge Lederne-representant

Vigdis Haukås

481 14 052

vigdishaukas@gmail.com

Unge Lederne-representant

Emma Therese Gunderstad

452 30 571

emmath_@hotmail.com

Ledernes kompetanseutvalg

Line Nysted Aarrestad

997 93 739

lna@applysorco.no

Kongressdelegater

Ledere

Steinar Døvik

sdov@equinor.com

Ledere

Geir Egil Skrunes

gesk@equinor.com

Ledere

Roy Vikre

roy.vikre@haugnett.no

Ledere

Lars Olav Holmøyvik

lars.olav.holmoyvik@no.kcadeutag.com

Ledere

Ove Kjerstad

ove.kjerstad@gmail.com

Ledere vara 1

Frank Holmberg

f-holm@online.no

Ledere vara 2

Jon Sigmund Pollestad

jopo@online.no

Ledere vara 3

Helge Fimland

helge@fimland.net

Ledere vara 4

Arild Sunde

arild.sunde@gdfsuezep.no

Ledere vara 5

Knut Larsen

knutl067@gmail.com

Ledere vara 6

Reidar Helmersen

reidar.helmersen@no.bp.com

Ledere vara 7

Alf Magne Foldnes

alfmagne@foldnes.net

Ledere vara 8

Håkon Verner Nilsen

haakon-n@online.no

Teknikere

Terje Herland

heher@equinor.com

Teknikere

Hans Fjære Øvrum

hafjov@equinor.com

Teknikere

Christer Olsson

cohl@equinor.com

Teknikere

Finn Roger Døvik

fdov@equinor.com

Teknikere

Eddy Madsen

eddy.madsen@conocophillips.com

Teknikere

Vidar Mostrøm

v-mostro@online.no

Teknikere vara 1

Svend Kristian Torkildsen

skto@equinor.com

Teknikere vara 2

Ingelill Handeland Eide

ingelillh@gmail.com

Teknikere vara 3

Karina Kvam Bjørvik

kkbj@equinor.com

Teknikere vara 4

Svein Arvid Olsen

sveinao@online.no

Teknikere vara 5

Trond Myklebust

trond.myklebust@gdfsuezep.no

Teknikere vara 6

Dana Omer

dana.omer@gmail.com

Entreprenører

Jenny Fortun

jenny.fortun@akersolutions.com

Entreprenører

Enes Coric

ecoric@online.no

Entreprenører

Einar Stene

eistene@online.no

Entreprenører

Finn Kydland

finn.kydland@beerenberg.com

Entreprenører

Jan Olav Erlandsen

jan-olav.erlandsen@akersolutions.com

Entreprenører

Dag Følling

dag.folling@akersolutions.com

Entreprenører

Geir Solheim

geir.solheim@westcon.no

Entreprenører

Terje Abrahamsen

tab@bis-industrier.no

Entreprenører

Marianne Rødder

marianne.rodder@engie-fabricom.no

Entreprenører vara 1

Irene Heggen

ireneheggen@live.no

Entreprenører vara 3

Morten Olsen

morten.olsen@trelleborg.com

Entreprenører vara 4

Jone Lundervold

jone.lundervold@akersolutions.com

Entreprenører vara 5

Andrew Leknesund

andrew.johnny.leknesund@enivest.net

Entreprenører vara 6

Bengt Hammer

bham@bis-industrier.no

Entreprenører vara 7

Vigdis Haukås

vigdishaukas@gmail.com

Avdelinger

Aibel hovedkontor (avd. 247)

Leder

Tom Engevold

915 99 977

tom_engevold@hotmail.com

Aker BP (avd. 197)

Leder

Hilde Kristin Breivik

412 27 062

hilbre@akerbp.com

Aker Solutions (avd. 184)

Leder

Cato Prytz

917 78 890

cato.prytz@akersolutions.com

Apply Sørco (avd. 254)

Leder

Line Nysted Aarrestad

997 93 739

lna@applysorco.no

ARCHER (avd. 167)

Leder

Fred Johan Mikkelsen

995 61 721

fjmikkel@online.no

Baker Hughes (avd. 168)

Leder

Sveinung Haraldsen

911 99 968

sveinung.haraldsen@inteq.com

Baker Hughes WBI (avd. 250)

Leder

Martin Bang

472 68 800

martin.bang@lyse.net

Beerenberg (avd. 186)

Leder

Finn Kydland

900 42 651

lederne@beerenberg.com

Bilfinger Norge (avd. 185)

Leder

Terje Abrahamsen

971 74 454

hovedtillitsvalgt.lederne@bis-industrier.no

Can (avd. 245)

Leder

Terje Lagesen

976 34 505

terje.lagesen@can.no

CCB Mongstad (avd. 61252)

Leder

Helge Daae Johansen

951 62 102

helge.johansen@ccb.no

ConocoPhillips (avd. 142)

Leder

Dana Omer

932 31 542

dana.omer@conocophillips.com

Coor Offshore (avd. 243)

Leder

Anita Christensen

930 91 051

anitapiachr@hotmail.com

Deepocean Lederne Offshore (avd. 255)

Leder

Alvin Mølstre

402 03 020

molstre@gmail.com

ESS (avd. 198)

Leder

Roy Vikre

971 09 071

roy.vikre@ess-norway.com

Fabricom (avd. 181)

Leder

Tore Wietfeldt

976 02 777

Tore_wietfeldt@hotmail.com

Halliburton (avd. 179)

Leder

Jonathan Whitelegg

52 02 52 04

jonathan.whitelegg@gmail.com

HydraWell (avd. 257)

Leder

Sander Amdal

479 36 623

sander@amdaleiendom.no

Kaefer Energy (avd. 192)

Leder

Andrew Leknesund

911 02 913

andrew.johnny.leknesund@enivest.net

Ledende borepersonell i Transocean (avd. 160)

Leder

Vidar Kjerstad

950 62 414

vidar.kjerstad@deepwater.com

Lederne i Dolphin (avd. 166)

Leder

Ingve Gerhardsen

951 53 777

inGer@dolphin-doc.no

Lederne i ENGIE E&P (avd. 189)

Leder

Jens Petter Gjærum

934 11 392

jens.petter.gjarum@gdfsuezep.no

Lederne i Equinor (avd. 136)

Leder

Steinar Døvik

950 85 357 / 55 99 43 99

sdov@equinor.com

Lederne i KCA Deutag Drilling Norge (avd. 159)

Leder

Svein Stigen

997 23 013

sstigen@c2i.net

Lederne i Shell (avd. 165)

Leder

Ivar Berg

952 94 041

ivar.berg@shell.com

Lederne i Repsol (avd. 175)

Leder

Stein Roar Johansen

srjohansen@repsol.com

Linjebygg (avd. 187)

Leder

Vebjørn Vatnehol

975 71 405

vebjorn.vatnehol@prezioso-linjebygg.com

Lundin (avd. 244)

Leder

Arne Fjeldsaa

970 92 648

arne.fjeldsaa@lundin-norway.no

National Oilwell (avd. 182)

Leder

Tore Olav Storvik

415 33 478

tore.olav.storvik@nov.com

Shell Risavika (avd. 249)

Leder

Lene Nordnes

979 66 061

lene.nordnes@shell.com

Rowan Norway (avd. 256)

Leder

Saipem (avd. 188)

Leder

Morten Knudsen

411 08 848

morten.knuds1@gmail.com

Schlumberger D&M (avd. 177)

Leder

Dag Audun Hinnaland

930 53 160

hinnaland@slb.com

Sodexo (avd. 169)

Leder

John Gunnar Haukås

907 64 817

johngunnar.haukaas@sodexo.com

Teknikerne i ENGIE E&P (avd. 190)

Leder

Vidar Mostrøm

908 99 285

vidar.mostrom@gdfsuezep.no

Teknikere i Equinor (avd. 158)

Leder

Per Helge Ødegård

416 80 114

phod@equinor.com

Teknikere i OKEA AS (avd. 153)

Leder

Werner Frøland

917 14 357

werner.froland@shell.com

Veltec AS (avd. 246)

Leder

Svenn-Arild Midlang

916 54 706

svenn-arild.midlang@voith.com

Vår Energi AS (avd. 195)

Leder

Øystein Olsen

908 61 058

oystein.olsen@eni.com

Westcon (avd. 196)

Leder

Geir Solheim

975 58 204

gso@westcon.no