Kontakt oss

Generelle henvendelser: Tlf. 22 54 51 50 eller e-post post@lederne.no.

Se nedenfor for kontaktdetaljer vedr. spesifikke henvendelser.


Bli medlem

Region / Nord – politiske verv

Administrativ kontakt

Sentralstyremedlem

Regionutvalg/kongressdelegater

Solveig Methi

911 65 498

solveig.methi@ffk.no

Vara: Jan Gunnar Nilssen

992 15 006

jingo@online.no

Avdelinger

Bodø (avd. 111)

Leder

Eivind Langås

413 03 239

eivind.langaas@hotmail.com

Harstad (avd. 56)

Leder

Benny Jakobsen

955 56 562

Benny.jakobsen@choice.no

Helgeland (avd. 176)

Leder

Yngve Magnussen

918 13 396

ymag@online.no

Indre Salten / Sulitjelma (avd. 8)

Leder

Anita Jensen

416 26 690

anita.jensen@signalbox.no

Kirkenes (avd. 59)

Leder

Wiggo Hansen

92654227

viggo.hansen@sydvarangergruve.no

Lofoten & Vesterålen (avd. 154)

Leder

Ramona Lind

975 04 655

ramonal@online.no

Longyear city (avd. 70)

Leder

Stig Bøe

913 59 726

stig.boe@lns.no

Midt-Troms (avd. 129)

Leder

Harald Brenna

917 63 425

harald.brenna@nortura.no

Mo i Rana (avd. 82)

Leder

Lise Sletvold

909 25 776

lise@ranaprodukter.no

Mosjøen (avd. 88)

Leder

Olaf H. Hansen

415 60 746

Olaf.hansen@alcoa.com

Ofoten (avd. 75)

Leder

Nina Hansen

450 48 883

nina74hansen@gmail.com

Tromsø (avd. 71)

Leder

Anita Lervik

959 94 840

anitabbl@hotmail.com

Varanger og Tana (avd. 164)

Leder

Solveig Methi

911 65 498

Solveig.methi@gmail.com

Vest-Finnmark (avd. 121)

Leder

Ken Roger Småvik-Jensen

917 51 021

kenroger@smje.no