Kontakt oss

Generelle henvendelser: Tlf. 22 54 51 50 eller e-post post@lederne.no.

Se nedenfor for kontaktdetaljer vedr. spesifikke henvendelser.


Bli medlem

Region / Samvirke – politiske verv

Administrativ kontakt

Sentralstyremedlem

Regionutvalg og kongressdelegater

Leder

Ole André Leivdal

911 10 635

ole.andre.leivdal@coop.no

Nestleder

Simen Steigedal

958 60 378

simen@steigedal.com

Regionutvalgsmedlem

Elisabeth Jensen

986 47 681

elisabeth.jensen@coop.no

Regionutvalgsmedlem

Hanne Oksvold Langås

452 26 712

hanne.langaas@coop.no

Regionutvalgsmedlem

Marit Ringvoll

416 08 448

marit.ringvoll@coop.no

Regionutvalgsmedlem

Christian Langeid Pedersen

971 71 513

langeidpedersen@hotmail.com

Avdelinger

Butikklederklubben Finnmark

Ole Steinar Larsen

992 33 195

Coop Fosen Butikklederklubb

Edna Skjervø

ednskje@hotmail.com

Coop Helgeland Butikklederklubb

Kristin Tustervatn

977 60 146

kristin.tustervatn@coop.no

Coop Hordaland Butikklederklubb

Anders Bjelkerøy

452 83 271

anders_bjelk@hotmail.com

Coop Innlandet Butikklederklubb

Rune Disserud

958 52 653

rune.disserud@coop.no

Coop Midt-Norge Butikklederklubb

Jørn Løkaas

905 64 597

jloekaas@gmail.com

Coop Nord Butikklederklubb

Jonas Fossan

971 62 266

Jonas.fossan@coop.no

Coop Nordland Butikklederklubb

Elisabeth Jensen

986 47 681

elisabeth.jensen@nordland.coop.no

Coop Oppdal Butikklederavdeling

Anne Formo

958 09 228

lederne@oppdal.coop.no

Coop Ottadalen Butikklederklubb

Roger Finsrud Øyjordet

901 65 912

rofioy@bbnett.no

Coop Orkla Møre Butikklederklubb

Anne Marit Svensli

911 80 742

anne.marit.svensli@coop.no

Coop Sør Vest Butikklederklubb

Abbas-Gholi Chalali

913 57 969

butikkledere@haugaland.coop.no

Coop Vest Butikkleiarklubb

Rune Øksenberg

995 50 807

roeksenb@online.no

Coop Vestfold og Telemark Butikklederklubb

Solveig Fossdal

35 54 66 45

solveigfossdal@gmail.com

Coop Vestviken Butikklederklubb

Mikael Caspersen

909 45 913

donski@prix.coop.no

Coop Økonom Butikksjefklubb

Sivert Slettebø

51 91 92 22

butikksjefklubb@okonom.coop.no

Coop Øst Butikklederklubb

Marit Ringvoll

416 08 448

marit.ringvoll@coop.no

Kooperativ Lederforening Norge (KLF)

Ole André Varpe Leivdal

911 10 635

ole.andre.leivdal@coop.no

Bedriftsgruppe Coop

Bedriftsgruppe Boligsamvirke

Trondheim og Omegn Boligbyggelag (TOBB)

Unni Berget

977 32 695

umsb@tobb.no

Veteranklubber

Coop Lederforening Nord-Norge

Marius Johansen

902 14 803

torill-storelvmo@hotmail.com

Kooperativ Lederforening Østlandet (Hedmark og Oppland)

Tore Sandsengen

915 70 030

Kooperativ Lederforening Østlandet (Vestfold og Telemark)

Ivar Steinsheim

ivar.stensheim@vt.coop.no

Nordenfjeldske

Jon Jullum

995 63 096

jonjull@online.no

Nordvestlandet

Trygve Bjarne Kalvik

71 69 79 43

Rogaland og Agder

Ingvar Nilsen

Veteranklubben Nord i Lederne-FLF

Alf-Gunnar Stenhaug

976 62 040

alfgst@online.no