Kontakt oss

Generelle henvendelser: Tlf. 22 54 51 50 eller e-post post@lederne.no.

Arbeidsforhold / arbeidsrett: Tlf. 23 68 86 86 eller epost arbeidsrett@lederne.no.

Se nedenfor for kontaktdetaljer vedr. spesifikke henvendelser.


Bli medlem

Region / Sør – politiske verv

Administrativ kontakt

Sentralstyremedlem

Regionutvalget

Sentralstyret

Werner Wernersen

909 77 458

mail.wernersen@gmail.com

Øyvind Larsen

916 06 001

larseoy@nymo.no

Vara: Ole Ivar Knutsen Nedenes

916 21 509

oleivar@nedenes.com

Ann Kirsti Bjørkli Skogly

936 39 834

ann.skogly@gmail.com

Vara: Jana Jarosova

936 92 117

janicke4@hotmail.com

Gro Hege Walmestad

456 00 999

grohegew@gmail.com

Vara: June Malene Jensen

926 86 943

june66.jensen@gmail.com

Kongressdelegater

Gunnar Nordbø

gunnar.nordb@vabb.no

Øyvind Larsen

larseoy@nymo.no

Vara: Ole Ivar Knutsen Nedenes

oleivar@nedenes.com

Ann Kirsti Bjørkli Skogly

ann.skogly@gmail.com

Vara: Jane Jarosova

janicke4@hotmail.com

Marita Nordskog

marita.nordskog@nav.no

Vara: Else Becher

else.becher@elopak.com

Johnny Tiochta

johnnytiochta@gmail.com

Vara: Eva Liv Solesvik

svbhg@online.no

June Malene Jensen

june66.jensen@gmail.com

Vara: Gro Hege Walmestad

grohegew@gmail.com

Elisabeth Halland Hansen

elisabeth.h.h@getmail.no

Avdelinger

Arendal (avd. 57)

Leder

Øyvind Larsen

916 06 001 / 37 29 23 02

larseoy@nymo.no

Drammen (avd. 6)

Leder

Solfrid Skatvedt

473 52 992

ledernedrammen@gmail.com

Farsund og Lyngdal (avd. 116)

Leder

Trond Nakkestad

414 16 218

trond.nakkestad@alcoa.com

Flekkefjord – Kvinesdal (avd. 22)

Leder

Gunnar Nordbø

901 60 934

gunnar.nordb@vabb.no

Grenland (avd. 28)

Leder

Johnny Tiochta

907 25 702

johnnytiochta@gmail.com

Herøya (avd. 31)

Leder

Joachim Rød

412 67 980

joachim.rod@yara.com

Holmestrand (avd. 77)

Leder

Thomas Lode

474 13 196

thomas.lode@hydro.com

Kristiansand (avd. 35)

Leder

Elisabeth Halland Hansen

473 35 060

elisabeth.h.h@vabb.no

Vestfold (avd. 39)

Leder

June Malene Jensen

926 86 943

june.malene.jensen@sandefjord.kommune.no